ul. Zręcińska 14A 38-400 Krosno
13-42-015-42, 694-408-734
pon.- pią. 7:00 - 17:00, sob. 7:00 - 13:00

Zdrowe mieszkanie – Caparol E.L.F.

Farby Caparol ze znaczkiem E.L.F. w istotny sposób przyczyniają się do ograniczenia zawartości niezdrowych składników w powietrzu, gdyż zawierają trzydziestokrotnie mniej substancji szkodliwych i lotnych niż stanowią rygorystyczne wymagania Dyrektywy Unii Europejskiej przewidziane dla roku 2010.

Normy tej dyrektywy dopuszczają bowiem maksymalnie 30 g/l rozpuszczalników, podczas gdy farby Caparol ze znaczkiem E.L.F. zawierają ich zaledwie 0,7 g/l. W efekcie podczas wysychania naszych farb do powietrza dostaje się praktycznie tylko woda.

Dział badawczo-rozwojowy firmy Caparol zdefiniował i wprowadził na rynek kategorię E.L.F. jako istotny element jakości. Produkty E.L.F. są efektem intensywnych prac badawczo-rozwojowych oraz dużej kompetencji i doświadczenia w zakresie technologii użytkowych. Skuteczność farb z E.L.F. została potwierdzona przez liczne opinie wydawane przez niezależne instytuty, na przykład TÜV i udokumentowana naukowo. Przebadane farby oznaczone są zielonym logo z symbolem E.L.F., który w odróżnieniu od wielu produktów konkurencji jest certyfikowanym znakiem jakości.

Produkty z ELF

Amphibolin – uniwersalna “farba dla całego domu” na wszelkie podłoża
Indeko-Plus – farba o podwójnej sile krycia
Samtex 3 E.L.F. – nowoczesna, lateksowa farba odporna na środki dezynfekcyjne
Malerit – doskonale kryjąca farba nie tylko dla profesjonalnych malarzy
SamtGrund – cienkowarstwowa farba gruntująca do wnętrz na wszystkie powszechnie
OptiGrund E.L.F. – optymalny bezwonny środek gruntujący do wnętrz i na elewacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *