ul. Zręcińska 14A 38-400 Krosno
13-42-015-42, 694-408-734
pon.- pią. 7:00 - 17:00, sob. 7:00 - 13:00

Firma

SBS jest firmą z 20-letnią tradycją, będącą dystrybutorem tak wiodących firm jak CAPAROL, BOLIXRIGIPS, ARBET i ISOVER. Te marki odzwierciedlają naszą ścisłą specjalizację w oferowanych przez nas produktach – czyli kompletnych systemach ociepleń elewacji i poddaszy.

Od 2019 roku oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów budowlanych pod własną marką.

W ofercie posiadamy również produkty firm: Genderka (styropiany), Dolina Nidy (tynki maszynowe), Instar (narzędzia ręczne),  DenBraven (uszczelniacze, pianki),  Koelner i EJOT (systemy zamocowań), KAEM (narzędzia malarskie) PRO (narzędzia pomiarowe).

Systemy maszynowego barwienia na mieszalnikach firm CAPAROL, BOLIX oraz marki własnej, które posiadamy, zapewniają praktycznie nieograniczone możliwości kształtowania kolorystycznego wnętrz i fasad budynków. Dzięki temu możecie Państwo w sposób szybki i łatwy kupić potrzebne Wam materiały. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, odbiorców instytucjonalnych jak i firm wykonawczych.

Dla stałych klientów i wykonawców zapewniamy korzystne warunki współpracy, systemy rabatowe i bonusowe oraz możliwość bezpłatnego transportu i rozładunku zakupionych u nas materiałów.

Nasze logo i hasło – „Jakość ma znaczenie” – odnosi się zarówno do  naszych: sprawdzonych dostawców,  jak i klientów, którym oferujemy profesjonalną obsługę i doradztwo,  pełen serwis oraz gwarancję jakości i standardów obsługi. Nasze działania prowadzone są z uwzględnieniem realiów rynku i sugestii klientów, za które będziemy wdzięczni i na które będziemy sukcesywnie odpowiadać. 

Z poważaniem
Właściciele firmy SBS Sp. z o.o. Sp. k.